Moto Kurye

Gebze Motorlu Kurye, moto kurye hizmetinde İstanbul'da bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılması gereken gönderilerinizi Gebze kuryelerle en kısa sürede ulaştırılmasıdır.


Moto kuryeci İstanbul’un bütün semt ve ilçelerinde sizlerden online veya telefonla gelen siparişlerinizi alıp hızlı, dikkatli,temiz,sorunsuz,hasarsız, trafikten ve karmaşık adreslerden dolayı araçla yetişmesi zor durumlarda olan zarf, paket, davetiye, pasaport, uçak bileti vb gibi gönderilerin tümü adresine ulaşması sağlayan motorla çalışan işini ve istanbulu ve adreslerini iyi bilen kişidir.


Moto kuryelerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp göndermek istediğiniz güzergah üzerinde başka bir müşterinin de sipariş vermesi durumunda kuryemizin diğer müşterilere de uğrayıp aynı güzergaha evrak alıp teslimatı yapmasıdır. Bu tür gönderilerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak maksimum 3 saattir.


Kurye Telefon

Moto Kurye

Sosyal Ağlar

Gebze Motorlu Kurye Facebook Gebze Motorlu Kurye Twitter Gebze Motorlu Kurye Google+ Gebze Motorlu Kurye Pinterest Gebze Motorlu Kurye - Sitemap

Moto Kurye
Gebze Moto Kurye

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı